Футболистите на „Дунав“ направиха много добър мач срещу „Марек“ в Дупница, но завършиха 1:1. След двубоя старши треньорът на домакините Танчо Калпаков излезе с коментар пред официалния сайт на дупничани. Ето какво казва той.
„Тежко е да се говори, когато сме допуснали гол в продължението, но с оглед играта резултатът е закономерен. Много рано почнахме да пазим аванса си, нямахме и необходимата свежест. Не направихме това, което можем най-добре - да си подаваме топката. През второто полувреме играхме почти изцяло с дълги подавания. Те /футболистите на „Дунав“/ дойдоха да се надиграват с нас, имаха добро владеене на топката и своите положения. Искахме да спечелим този мач и с недобра игра, но може би физическите сили ни напуснаха. „Дунав“ хвърли всичко възможно, търсеше изравняването и за съжаление го постигна в последните минути“, казва наставникът на „Марек“.