Старши треньорът на „Дунав“ Мартин Ковачев каза, че няма да разчита на юноши и вероятно има защо - дублиращият тим, в който играят няколко момчета с редовни тренировки в първия състав, загуби с 1:6 в Разград срещу „Лудогорец III“ отложения си мач от първенството на Североизточната Трета лига. Първият гол падна още във втората минута, а резултатът на полувремето беше 0:4! През втората част Никола Тотев успя да се разпише при 0:5.
„Голям страх, голямо чудо - все едно играем с „Манчестър Юнайтед“! Грешки, грешки и не можем да уцелим топката. Едно тренираме, друго се получава. Нямам обяснение! Всички играха много слабо, изключенията са Кико /Кристиян Господинов/ и вратаря /Даниел Николов/, коментира за „Утро“ треньорът на втория тим Мариян Тодоров.
В неделя отборът му ще бъде домакин от 17 часа на „Устрем“ /Дончево/ и ако момчетата не искат да оставят тима си на дъното с 1 точка, трябва да се преборят за задължителна победа. Мачът ще се играе на стадиона в „Здравец“.
 „Дунав II“: Даниел Николов, Стенли Йорданов, Калоян Иванов, Константин Цокев, Кристиян Господинов /капитан/, Йоан Александров, Анджело Димитров, Диян Димов, Стефан Стефанов, Радослав Великов, Никола Тотев. В групата бяха още Станислав Костов, Антон Георгиев, Виктор Игнатов, Габриел Илиев, Иван Димитров, Милен Маринов, Преслав Банков, Самуил Иванов/.