Футболистите от дублиращия отбор на „Дунав“ разгромиха „Кубрат“ с 6:0 в домакински мач за първенство на Североизточната Трета лига. Двубоят ще се запомни с факта, че 17-годишният централен нападател Никола Тотев реализира през първото полувреме цели 4 гола - в 3-а, 15-а 25-а и 38-а минута! Явно старши треньорът на мъжкия отбор Мартин Ковачев неслучайно го включва на няколко пъти в групата на мъжете. С две попадения след почивката се отчете Елиян Александров.
С тази победа дунавци се качиха с една позиция нагоре и с 16 точки заемат 11-то място.
„Отборът игра стабилно, изпуснахме още няколко гола. Видимо сме по-добри през пролетта, но елементарни грешки в някои мачове ни попречиха да запишем положителни резултати. Има момчета, които растат с всяка среща. Ако този отбор се запази и за следващия шампионат, със сигурност ще бъде в Топ 3 на Трета лига“, заяви за „Утро“ треньорът Мариян Тодоров.
„Дунав II“: Християн Шопов, Йоан Александров, Калоян Иванов, Константин Цокев, Пресиян Ангелов, Виктор Игнатов, Диян Кр. Димом /капитан/, Стефан Стефанов, Никола Тотев, Радослав Великов, Елиян Александров /Велизар Панев, Валентин Шкоклев, Николай Енчев, Иван Димитров/.